Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

02.03.2010 SaLı..

2 posters

02.03.2010 SaLı.. Empty 02.03.2010 SaLı..

Mesaj  Begüm Doğru Salı Mart 02, 2010 4:27 pm

Pc ye girince şok olacağını biliyorum..Asında pcyi açmıcaktım ama..günlük için açtım hemde pazartesinin günlüğünü okudum =) Bu sefer günlük benden olsun..=) bugün her zaman ki gibi kalktım okula gittim..1. tenefüs konuştuk falan sorun halloldu gibi yani inanmak istiyorum inandım da..=) daha sonra kitabı verdin bana çok güzel bi kitaba benziyo arkasını falan okudum.. 2 ve 3. tenefüslerde konşmadk zaten byleside daha iyi.Hem birbirimzden bıkmayız=)=) hem de çok fazla dikkat çekmemekte yarar var ama selda arkdaşımız saolsunn neyse o kadarda önemli değill =) öğlen oldu birlikteydik ben ne kadar kendi yemeğimiz parasını ben vercm desemde ERKEK REİS tabii..onun sözü dinlenir =)=) işte aldık yemeklerimi okula geldik birlikte yemek yedik.. fakat her öğlen birlikte olcz diye bi kaide yok =) benimde kendime özel programlarım oluyo bugün bu konuyu konuşuyoduk zaten =)=) çıkışta gittin emrenin yanına.. umarım kavga olmamştır ve umarım sende bulaşmamışsındır =) neysee..biraz kısa oldu ama olsun =)n buna şükür değil mi =)=) başkla sefere daha uzun yazarız =) ... 02.03.2010 SaLı.. Icon_wink
Begüm Doğru
Begüm Doğru

02.03.2010 SaLı.. Empty Geri: 02.03.2010 SaLı..

Mesaj  Seviyorum Seni Salı Mart 02, 2010 8:48 pm

Banada devamını getirmek düşer demi =))
Bitanesi hemen birde birşeye cevap wermek ıstıyorum .. Ben bıkmam canım merak etme ben senın ıcın hep yanında olmaya soldugun havayı solmak ıstıyorum be guselım =)=)We şimdi gelelim bugune .. içimde ne kadar kavga etmek benım arkadaşlarım kavgaettıgınde benımde en önde durmak ıstesemde hayatımda sen oludugun ıcın kadar mutluyum kı artık sımdıde ne bıleyım kavgaya gıtmek ıstemıyordum yanı ıstemıyordum kavga etmek fakat artık herkes kavga ederken ordan oraya gıtmeyı artık yedıremedım herkes bırbırıne vururken benım orda durup ıslememe dayanamadım ... duramadım tutamadım kendımı zorlana Orhan Emrenın arkasındaydı vurucaktı artık dayanamadım belimde canta vardı.Koştum bi tane yapiştırdım ..Ondan sonra ben vurduktan sonra bana 3 kişi saldırmaya başladı .. Bı kactane yumruk yedimm ..Birazda uykum war zaten ..Sonucta hem yedık hem attık Very Happy Butun dugmelerım kopmus gravat nerde bılmıyorum kalboldu uctu gıttı Very Happy:D:D:D

Ama oldu bısıler işte ..Nese 3 kısı daldıgında bi kaç tan yumruk yedım alnıma o kadar başka bırsey yok bitanesi...Anca bu kadar dayanabıldım karsılıgınıda vermedımzaten bıtanesi .Sözunu dınledım bı kactane yesemde olsun ben senın dedıgını dınledım ya =)=)=)
Yani nasıl konustuysak öle olduyanı fazla bişi olmadı neden böle yaptın dıyecegın bısı olmadı bıtanesi =)=)

Yazdiğin içinde çok teşekkur ederım bitanesi hıc beklmıyordum bitanem =)=) çok mutlu oldum bitanem =)=)
Kendimi çok yorgun hissedıorum bitanem =)uykumda var uykusuzum =)
Nese bitanem uykusuzum aklıma sımdı bısı gelmıyor cevap olrak uykum war ondan galıba =)=)

SENİNLE ÇOK MUTLUYUM =)=)=)
SENİ ÇOK SEVIYORUM ÇİÇEĞİM__
02.03.2010 SaLı.. 19173_10
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics