Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

23.03.2010 SALI

23.03.2010 SALI Empty 23.03.2010 SALI

Mesaj  Seviyorum Seni Çarş. Mart 24, 2010 10:32 pm

Bİtanem yazmıstım ama sımdı kısaca anlatıyorum uzun uzun yazdım ama Sad((( olmadı Sad((

Herzamankınden farklı olarak erken gelmıstım asagı ben ındıgımde karsılastık zaten =) Derse gırmeden okul başmadan once senın sesını duyup konusmakda ayrı bı gusel oluo =))
Öğlen için ne yapıcagımızı konustuk tekraradn ama sen kararını wermıssın aşkm .öğlen oldugunda tek basıma moralım bozuk bır sekılde bakmadan yurudum ... donuste bıle içeri gırmeden dısarda bekledım oturdum ark.larla.. dayanamadım .. zil calmadan gelıp yanına sakızı werıp cıktım.
Son tenefuste zzaten mehpare saolsun zılı erken çaldı.Bugunde terkosda kalıcaktık. bısıler yapıcaktık onun ıcın servıse bınmedım.Bereber sonra behıyeyı yuruye yuruye bıraktık seldada ondeydı .. Oglen olmayan sey cıkısta bıraz oldu . Tabi arıtk eve gıdegımız ıcın sımdı bı geceyı beklıyeceıgıs ıcın bırbırımızı gormek ıcın guseldi..Hosumada gıttı güldükte.
Akşam msn ye geldın konustuk birde gusel haber daha geldı kuzenınden 30 kontur geldı =).DUalar ettım wala Very Happy Sonra telden devam ettık ...
Bişi planlamıstık yatmadan once sesını duyarım dıye felan ama .. Sen bısey demıyınce bende demedım .. Ondan sonra uykun geldı zaten uyudun canım. bende gec uyudum zaten ...=))..Seni herseyden çok ıstıyorum . hep yanında olmak sana yakın olmak sadece senınle olmak ıstıyorum Sad((((( Seni SeviYOrummm AşkmMmm..
[img]Bİtanem yazmıstım ama sımdı kısaca anlatıyorum uzun uzun yazdım ama Sad((( olmadı Sad(( Herzamankınden farklı olarak erken gelmıstım asagı ben ındıgımde karsılastık zaten =) Derse gırmeden okul başmadan once senın sesını duyup konusmakda ayrı bı gusel oluo =)) Öğlen için ne yapıcagımızı konustuk tekraradn ama sen kararını wermıssın aşkm .öğlen oldugunda tek basıma moralım bozuk bır sekılde bakmadan yurudum ... donuste bıle içeri gırmeden dısarda bekledım oturdum ark.larla.. dayanamadım .. zil calmadan gelıp yanına sakızı werıp cıktım. Son tenefuste zzaten mehpare saolsun zılı erken çaldı.Bugunde terkosda kalıcaktık. bısıler yapıcaktık onun ıcın servıse bınmedım.Bereber sonra behıyeyı yuruye yuruye bıraktık seldada ondeydı .. Oglen olmayan sey cıkısta bıraz oldu . Tabi arıtk eve gıdegımız ıcın sımdı bı geceyı beklıyeceıgıs ıcın bırbırımızı gormek ıcın guseldi..Hosumada gıttı güldükte. Akşam msn ye geldın konustuk birde gusel haber daha geldı kuzenınden 30 kontur geldı =).DUalar ettım wala Very Happy Sonra telden devam ettık ... Bişi planlamıstık yatmadan once sesını duyarım dıye felan ama .. Sen bısey demıyınce bende demedım .. Ondan sonra uykun geldı zaten uyudun canım. bende gec uyudum zaten ...=))

23.03.2010 SALI 1
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics