Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

28.02.2010 PAZAR

28.02.2010  PAZAR Empty 28.02.2010 PAZAR

Mesaj  Seviyorum Seni Paz Şub. 28, 2010 10:28 pm

Evet bitanesi sabahtan başlıyalım şimdi;
Sabah kalktım tabi her zamangı gıbı sen benım aklımdasın senınle beraber uyanıyormus gıbı hıssettım kendimi =) hemen sana mesaj attım taby babamda evde butun ıslerı sımdı yaptırcak tabi Very Happy:D:D ondan önce ufak bı karaburuna gelme ıhtımalım wardı babam sayesınde oda olmadı olsun yarın senınleyım gorucem bıtanemi =) ohh ne gusell =)
sonra işler bıttı .iş yaparken bile ben bitaneme mesaj attım hiç aklımdan cıkmıyorsun güzelim ..sonra eve geldim ödevlere başladık .. Çiçeğimin ödevlerınıde bıtırdık =)...ohh ne gusel taby ben birşeyı gecte olsa bıraz farkettım =) şiir atmıssın bölumuze çok şaşırdım =)=) bı anda gorunce çok mutlu oldum hemde çok oldum =)
Biraz konu sonra fb-gs ye gelınce ıkımızde yedıremıyorus bu konuyu ılerde ya sen GS'lı yada Ben febe'li olucam =)=) ama bence ERKEK REİS ise senın GS'Li olman gerekıyor dıye dusunuyorum sewgilim ... Sonra Reis'in ben olduguna karar da verdık tabi dogal olarak =)..Senden gelen sözün herseyden daha degerlı oldugunu söledik =)Tabi o sırada Gs gol yemişti ama hiçte üzülmemiştim senden gusel sözler gelmişti =)...Kahveye gıtmeden oncede sesınıde duydum..=)=)
ßitanem biz böle bakınca gerçektende mükemmelbi çift oldugumuzu gerçektende inanıyorum cunku AŞKIMIzZ için gusel gunler ııcn mukemmel olmak ıcın savastık ve savasıyorusda bılmem başkalrının ilişkılerıne baktıgımda gecen bu zamana baktıgımda bana ınanmadıgında bile güzel gunlerın gectıgını anlıyorum ıstemeıdıgın anda bıle bıs gusel gusel konusup istediklerımızı dusunduklerımızı bırbırımıze rahat rahat söleyıp herseye care arıyoduk .. Bizim aşkımız yalan yok bıtanem bısım aşkımızda mukemmellık war herşey çok güzel gidiyo..senın acından da öle olduguna ınanıyorum sewgilim... çunku benım kalbımde o kadar buyuk bı degerın warkı bazen bunu kelımelerle anlatmaya calıssamda bunu anlatamıyorum ıfade edecek sözcukler bulamıyorum ...Şunuda bılıyorum bende senın gozunde degerlıyım buna emınım ve degerlı olmasaydım .. Sen bana ınanmazdın .. benım yanımda olmayı ıstemsdın elımı tutabılırsın demezdin =)=)

Son olarak bunlara bakıldıgın zaten bızım AŞKIMIZIN ne kadar mukemmel oldugunu ne kadar gusel gectıgını anlıyabılıorum =)=) Bugun hoşuma gıden seylerden biride utanarak sölemsıtım elını tutabıırmıyım dokunabılkırmıyım dıye evet demıstın =) bundada bıde =) hanı REİS konusunda tmm REİS'sın gıbı bı konusma gectı orda cok hosuma gıttı sevgilim =)=) We bunlara eklemek gerekırsede son olarak ;

_______ßéN $éNi ç0oKk $éVi0RuMmmm $éVgiLi!mM____=)=)=)
28.02.2010  PAZAR 10529_10
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics