Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

16,03,2010 SALI

16,03,2010 SALI Empty 16,03,2010 SALI

Mesaj  Seviyorum Seni Çarş. Mart 17, 2010 12:24 am

Bugun falza göremedım senı ..ama olsun öğle arasında donuste uzun uzun öyle baktım kı artık dedım murat tamam kafan kopucak Very Happy:D:D arkandan da baktım ama tık yok .. dedım belkı bakar felan dıye ama bakmadın SadSadSad çiçeğim bakmadın Sad ....bılmem bazen gözlerın benı arıyormu bana bakıormusun bılmıyorum ama .. o kadar cok bakmanı ıstıyorum kı .. bana bakmanı ılk baslardakı gıbı .. ilklerdekı gıbı hıc bakmıosun ama aslında dogru ne için oratada bi savas yokken ne ıcın bakıcaksın ki.. kalbin..........devamanı getırmek ıstmyıorum..
nese yarım saat once msn ye gırdın .. canım sıkılmsıtı patlıcak gıbıydım sen gırıdn msn ye koonustuk felan ac ıcındkeılerı kotu dusuncelerı dedın sonra ben nasıl savasabılırım dedın .. bunları felan dedın ne dedgını unuttum heyecanlnadım Very Happy:D bıılmem cunku hosuma gıtmıstı benı arzulayıp dusunmen çok gusel =) sewındım gercektende yuzum guldu =)=) nese saat kac oldu artık bende yatayım ..=) mutlu mutlu uyuyablırım sımdı ... =)
$éNİ Çok özledımm =) wé ÇoKk $éViyoRUmmm. =)=)=)16,03,2010 SALI Aiaeay14
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics