Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

05.03.2010 CUMA

05.03.2010  CUMA Empty 05.03.2010 CUMA

Mesaj  Seviyorum Seni Cuma Mart 05, 2010 5:40 pm

ehh şimdi dün yazamadık bugunden başlıyayaım yazmaya bitanem =)
dün o kadar farklı birşey olmasada yınede ben kendı korkularımı ıcımde yaşağıdıgım bır olarak değerlendırebılırım=)
Neden dersen hani sınıfta artık konusamıcaz başbaşa sonra işte bıraz konusamıcaz gibi konusmalar gecti aramızda ve
BAĞLANMIYACAKSIN.. şiiride gelince ben gerçekten aslında korkmaya başladım.baskalarına göre ne kadar bağlanmıyacaksın olsada ne kadar
başkları gokyuzune yıldızlara aşık olup onu sahipleneceksen ben o kişinin kalbıne karısamam benım kalbımı başkası yonetemes bıtanem benım istedıklerımı
başkası karısamaz.. benım kalbım ıstıyorsa ben baskasına bakmam be guselım başkasının sahıp oldugu olmak ıstedıgı sey umrumda değil benım kalbım
sadece senı ıstıyor senınle bırlıkte olmak senın sevmenı baglanmanı hep ıstıyor..beraber olmak sadece seni istiyor .. korkmuyorum bırseyden sevgım ıcın sevgılım ıcın
askım ıcın senın için sonuna dek savasırım ben be sevgılım.. yavaşıcamda senın ıcın hersyeı yapıcam kımse hıcbırsey onemlı degıl .. yanında 2 dk durmak bıle bana mutluluk
werırken renklerı kım takar hani bugun ahmet hoca dedı ya kardes kardes diye...KALBIM SENI ISTEDIKTEN SONRA BENIM ISTEDIGIMI BENIM SEVDIGIMI BENIM KALBIMI AHMET HOCA GIBI BİR
ŞAHSİYETMI DEĞİŞTİRİCEK?? =)=)=)

Eveet gelelim bugüne=)
Aslında bıraz dün konustuklarımızdan dolayı bıraz moralım bozuk gıbı olsada yınede senı gorunce yıne yuzum guldu bılıyormusun .. Mutsuz bırgun ve yarının tatıl olması yuzunden moralım bozuk
olsada senı gorunce kendıme geldım sankı .. taby dunku konusulanları unutmadık ıkımızınde aklından hala sabah onalrın gecıtgının farkındayımç
tenefuste yanına geldıgımde bıraz gec oldu ödev yuzunden ama =) olsun .. sonra işte düne dönüp yıne konuştuklarımızı konusunca bıtanem
ben birbirimizi anladığımıza ınanıyorum..Ama sunuda arada söleyım tekrardan kımse umrumda değil.Hocalar felan bılsede bılmemesını gormelerını engellesek yada engellemesekte onlar benım sana olan
aşkımı ne önleyebılır nede arkasına gecebılır.Onlar sadece bısım derslerımıze davranıslarıma karısabılır .
Taby arkamızdan konusmalarını ıstemıyorum benım hakkımda ama onlar benım ne yüreğime nede kalbıme karısabılır..
Nede kalbımı kısıtlayabılır.Ben çiçeğimle mükemmelıgımızi buyutmeye çalışırken
bizim mğkemmel olmamıza bizi herşeyden vazgecırmeye bısı korkutmaya güçleri yetmez.Çünkü bizim
kalbımız yureğimiz bittikten sonra MASAYA YUMRUGUMUZU KOYDUKTAN SONRA olay bıtmıstır bitanesi =)..
Nese bu sorunuda degerlendırıp ona göre ayar cektıkten sonra '2. tenefus zaten odev felan yaptım konusamadık cıkamadım =) ....3. tenefuste dırek dısarı cıktık arkaya gıtık durduk bıraz şşte sende cıktın
gözgöze gelemedık ama =) sen bakarken ben bakmamaısım ben bakarkende sen bakmamısın heralde bıtanesı =).. Bu tenefüste böle bıtıyor...
Sonra canım öğle yemegı arası yanına geldıgımde aslında bi ümidim wardı ama sen ben söledım dıyınce aslında çok üzüldüm çok fena moralim bozuldu.Ahh dedim
bugunde beraber yemek yıyemıces bırden cıktım zaten yürüdum yolda mehpareyle karsılastık ne odlu felan filan dedım bende yıyemedık dıye oda yıdlırayı al börekçiye gel
dedı felan aldım bende gıttım orda gorunce ... Bilmem ıcımden ne gectı o an bıraz mutlu oldum.yanına oturdum yemegımıde aldım. oturduk felan tamda fırsat geldi aslında
şarkıyı begenmedın heemn aklıma geldı cıkardım sarkımızı actım bıtanem =)=) ohh çok güzeldisen yanımdasın mutluyum şarkımızı dınlilıyoruz.. aslında benım agzımdanda sölemek gecıyordu yaklaşıp duy dıye .. gözlerının ıcıne
dalıp mutlu olmak ohhh be dıyorum cok mutlu oluyorum yanımad oldugun zaman senın adlgıın kokuyu alıp gulusunu görüp gözlerının içine dalmak o kadar hoşuma gıdıyorkı o kadar mutlu oluyorum kı anlatamıyorum bu duyguyuu be guzelım
çiçeğimsin sen benım benım çiçeğimsinn =)=)
Çıktık yemekten artık bıtanem sonra işte çikolata almaya taby yanında varsam ben alıcam taby ıstemedın sakız aldım.çıkolata aldım alma alma dedın kendıme alıyorum deıdm
taby sonra bısey dıyemedın Very Happy:D:D:D:D cıkıstada sana verdım ama REİS BEN oldugum için güzelim =)=) aldın ...
Sonra beraber basbaasa da okula yuruduk Very Happy:D
Ohhhh çok mutlu bvısekılde sınıfa gırdım wala cok mutlu oldum canım sonra derste uyudum bıde Very Happy tenefus oldu tenefuste sen ben mehpare ali felan ta konustuk
ohh buda gusel gectı tabı konu yuz vermeye felan gelınce orayı bıras konusalım daha ıyı olur bence Very Happy:D:D:D:D demi çiçeğimm yüz vermek felan Very Happy:D:D:D
Sonra işte mehpare gitti.Bende gıdıcektım yıne basbasa kaldık taby dıkkat cekmıyelım basbasa engınle carsıya gıttım üşüdüm cok soguk...
Son derste bıtti.. sonra ahmet hocanın dedıklerıne bıraz gulduk Very Happy:D:D bayan reisimiz olaya elını attı Very Happy:D söledı laf sonra braz da yuruduk yolda başbaşa ohh Very Happy:D:D
Bı baktık dönduk servısınde gelmiş taby senı beklıolar beklesın taby nede olsa assolistler en son gelir Very Happy:D:D benim çiçeğimmmmm =)=))
Eh geldık sımdı bı baktım tel'ı acmıssın Very Happy sonra aradık konsutuk kontur yok heemn yolluyorum deyınce taby bayan reis karşı cıktı ama ne yazar gerçek reis söledıkten sonra
Very Happy:D:D:D taby benım dedıgım oldu anca 20 tane yolluyabıldım aylık yapamadık bıtanem =) üzeırmde o kadar para wardı nese 3-4 gun yeter oda napaım şimdilik hem bide mahçup olmak felan dedın ben onada uzuldum bıraz aslına aramısda
bunun konuslmasını bıle ıstemıyor gıbıyım cunku sen-ben yok demı biz war ... biz oldugu ıcınde böle mahcuplugun felan kelımesının gecmemesı bıle lasım bıtanem =)=)=)
Evet bugunlukte bu kadar bunlara ek olarak bısı eklemek gerekırse ... alt paragrafa geçelimM =)=)=)
Gunu bıtıriş konusmasına gecerken =)=)=) ... bugunun gusel gectıgını mutlu olgudugumu sölemek ıstıyorum bıtanem Very Happy Vé BEN SENİ GERÇEKTEN ÇOOOK SEVIYORUM SEVGILIM
ÇOK MUTLU OLUYORUM SENINLE BIRLIKTE HEP OLMAK ISTIYORUM HER GECEN GUN SANA OLAN AŞKIM ARTIYOR ÇİÇEĞİM...=)=)
BİTANECİK ÇİÇEĞİM BENIM.ÇOK TATLI GULUYORSUN :d:d:d AHH AHHH :d:d BEN SADECE ÇİÇEĞİMİ ISTIYORUM ÇİÇEĞİMİ, KİMSE UMRUMDA DEĞİLLL =)=)=)

aaaa bak neyi unuttum sımdıı ..... Very Happy:Very Happy:D:D:D:D:D:DD:D:
nasıl unuttum onu Very Happy:D:D tel'de konusurken HADİ ÖPTÜM GÖRÜŞÜRÜZ dedinn Very Happy:D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D: yalnışlıkla dedın Very Happy:D olsun yınede guzeldi bitanem =)=) ..
mutlu mutlu gule gule kapadık tel'i sevgılımm =)=) çok huzurluyum be sevgılımmm =)=)=) ohh dıyorum böle yuzum guluoo sevgılım bıtanecik çiçeğimmmmm =)=)
05.03.2010  CUMA 16254_10
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics