Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

01.03.2010 PAZARTESİ

01.03.2010 PAZARTESİ Empty 01.03.2010 PAZARTESİ

Mesaj  Seviyorum Seni Ptsi Mart 01, 2010 10:38 pm

Evet bitanesi bugune şimdi nsıl başlasam bılmıyorum bugun aslında gusel gecmesı beklnırken =) elımde olmayan sebeplerden dolayı olmadı bitanesi =) anca okuldan sonra gölzeırne bakabıldim bıtanesi =)Sabah dedım ne gusel bugun bpaartesi bitanemle beraber gecırsez tak hemen futbol takımı aşağıya .. ustumuzu degıstırdık felan anca birinci tenefuste ... bana kızdın nese onu yarın konusucas şimdi gıttık oraya bıtanem .... bekle bekle maç war ıns dedık barı oglene yetısırıs oda olmada bıtanesi =) .. yınede bıraz bana sınırlendıgın konu hakkında kızgınlıgından sınırlıgınden dolayı da biraz mesajlarda Reislik yaptın =)=)=)=)

Anlatmak ıstedıgım bır konuda dedıgım gibi bizim mukemmellıgımız =)
Şöyle başlamak ıstıyorum Elifle sarpa baktık ...
Hangi konuda hemen sarp konusunda sarpın daha onceden esrar uyusturucu gaz felan cektıgını ben bunu bılıyordum ama tam emın degıldım emrede anlattıktan sonra tam emın oldum son ıkı ders elıfle konustum ben ve ona sonunda yıne bıtecegını söledım ... ben ona okula baslaıdıgmısdan berı ne dedıysem oldu zaten .. Neyse bitanesi daha sonra işte bunu sarp elife sölememıs sorduktan söle söledi ... Elif sarpa nıye sölemdıgın dıyınce sarpta sormadın kı demiş....

Bizde herseye yawas yawas dıyerek bırbırımısı anlatarak merak ettıgımıs hersyeı ogrenrek sormadanda anlatarak zaten bırbırımıze en yakın yakınlasmayı burda yaptık dıye dusunuyorum yanii bısım mukemmelıgımızden gıbı =)=) daha sonra bıtanem elif taby bunu bılmıyordu .. tayy duyunca uzuldu ... sonra bıde ben sarpın ayıp ettgını söledim bana sarpı savundu.

Ya bugun tam anlatamadım bası seylerı canım acıklayamadım ozur dılerım =)=)=)
Nedeni evde kımse yoken basladım yarıda annemler felan ablam enıstem herkes geldı zorla anca yazabılıdm bıtanesi =)=)

Sonra bebeğim yanı kısaca toparlamak gerekirse.... biz herseyımızle farklılıgımızla davranıslarımıs dusuncelerımızle ... herkesten farklı oldugumuzu ve gun gectıkte daha da mukemmel bi çift olduguzu tekrar tekrar söluorum sevgilimm ve son olarakta eklıroyurm =)=)

$éNii ßéNn ÇooK $éViORuMmmm ßé $éVgiLiMMMMmmmmmm =)=)=)

01.03.2010 PAZARTESİ Ben10
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics