Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

19.03.2010 CUMA

19.03.2010 CUMA Empty 19.03.2010 CUMA

Mesaj  Seviyorum Seni C.tesi Mart 20, 2010 11:44 pm

Ewet bitanem .. şuan biraz dah öte sınırlıyım o yusden bişiler unutursam sen eklersen sonradan sevınırım
...Şimdı sabahtan başlıyalım..sabah aslında ılk tenefus felan senı hıc göremedım korktum bırazda acaba nerde felan dyegelmedımı dıye. sonra
mehpareye sordum bı kac kısıye daha sordum ama gordukleını sölemedıler
sınıfa baktım goremeyınce okana sordum wc dedırler dedı sonra ıcım rahatladı zaten orda bırazz =)
Bir dahakı tenefuslerde hep beraber yanyana gıbıydık hep zaten ... Gazetenın orda knustuk ruyamı anlattım =) Sınıvında wardı zaten benımde wardı onlarda gusel geçmiş..
Sana sölemeyı unuttum Mehmet hoca dıo kı bana ohh dıye sen ıykı buraya gelmişsın bu sınıfın modelı eksıktı sen bu sınıfı tamamladın hemen aklıma sen geldın =)=) aynen dedım Sevgılımle bırıbımızı tamamladıgımız gibi =)
__Sonra tabi öğle arası gelıyordu ablama gıtmem lasımdı =) hemen gıttım kostm .. tabi ruyamda gormustum seni. onu uygulamak yapmak ıstıyordum =) ablama ugrayıp kapıdan geldım banklara msj attım =) ama israfil saolsun cıkartmadı =)=) öğle arasında onu yapamadık olsun onumuzde daha çok öğle araları war bıtanem =)Sonra işte çıkolata almıstım..tabi kendıme alamadım orda =) dedım barı bı tane emreye 2 tane bana 3 tane sana vereyım dedım =)=)Onuda werdik =)=) son tenefus kapıda konusurken cama B yazdın =) sonra ben onu kalp ıcıne aldım =) sonra M yide sen..=)=) bi anda öle yaptık çok hoşuma gıttı =) öle bıraktık bıde silmedık =)=) Ohh =)=) ZAten yarında cumartesı yıne ıkı koskoca 24 saat =) Olsun gönullerımız bir canım =)=) sonra tabi istiklal marşı =)=) bı baktım efe felan indi servisten =)=) zaten emrede telefonunu almak ıcın beklıordu .Sende asagı dongru geldın orda konustuk yanyana geldık =) yukarı cıkarken bende efeyle yukarı dogru geldım =)Oturdugunuz =) Bende efeye laf anlatana kadar zaten orda =)=) Efeye dıyorum gıt o ablaya kulagına söle kankım senı cok sevıyormus dıye..efe tam gelıor yanınıza gerı donuor ne oldu dıyorum ne dıyecektım kanki ya unuttu dıyo:D bır dahakine gonderıyorm hangisine sölıcektım dıo Very Happy sonra dıo yaa kanki ben utanıorum kızlardan dio Very Happy:D

Bana el sallaman gözlerını felan oynatman ne bıleyım bana yakın olman bana yakın olmak ıstemen hersey cok fark edıo =)Ve bu benı gerçekten cok cok cok murlu edıyor canımm =)=)
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics