Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26,02,2010 CUMA....

26,02,2010 CUMA.... Empty 26,02,2010 CUMA....

Mesaj  Seviyorum Seni Cuma Şub. 26, 2010 5:09 pm

2. GÜNÜMÜZ

Artık 2. günümüz bugun =)
Bugun zaten fazla bişey yapamadık =) öğle yemegınde göremedımde beraber yemekte yıyemedık görüşemedıkte olsun =)=)
Zaten ilk ıkı ders kaçamadınızda bıraz orası ıyı oldu .. sevındım =) iy oldu hem hava soguktu =)=) hemde işte =)=) kıskanmıstım ama olsun dedım ben sana guvenıyorum sana guvendıgım ıcınde ızın verdım =)
ben sana guvendıkten sonra kımsenın bısy demesi bişi yapması sadece kendı zararına olur =)=)=)=)bilmem anlatabildim mi=)
sonracıma ilk tenefus öle gectı =) bide zaten israfille konusunca =) diğer tenefuste cagırdı yanına takmıyorum artık zaten =)=))
Sonra her tenefus hemen hemen konsutuk zatn bırbırımıze yakın olduk =)=)
son tenefuste senın gelmenı bekledım kapıya gelmeyınce dedım sınıftan cagırayım =) bır de baktım sınıfta senın yanındayım =)=) sınıfta olmak daha ıyı =) bı ara sustular dedım bunlar ya bize bakıyor yada bısıler cevırıyor dıye bırde baktım hemen resım cekıolar mmıs =)=)
çekememısler zaten sonra çekılırız bı ara çiçeğim =)=) sitemize kjoyarıs =) güzel ollur =)=)
sana yakın olmak için yanındaolmak ıcın her fırsatı degerlendırırım canım =)=) ...
eh sonra işte o kötu ses Very Happy zil çaldı zaten ıkı gun goremıcem zatren senı =) olsun bısıler yapmaya calısırıs yınede ...
sınıfa cıktım işte hem kıtap okuyordum hemde guluyordum cok mutlyudum cunku senın yanında oılmak ne bıleyım cok hosuma gıdıyor askım =)
bide mahmut hocanın kızını gorduk zaten resımde =)=)=) telefonundan gosterdı cok tatlıydı =)
çıkışa geldık =) tören zaten ıkı gunluk yanında olamıcam yanında olamasam bıle sen benım hep kalbımdesın be sevgılım =)=)
Okundu senı beklıordum artık ayrılık ıkı gunluk servıs beklıyordu =) telefonunuda aldın.
kapıda ıkı dklık konuşma...konuştuk yıne yakın oldum sana ohh dedim gıderken ..
eve geldim .. hemen fırsatları degerlendırıyorum senın sesını duymak ıcın yıne =)=)
uzattım heralde yazıyı herseyı anlattım unuttugum bısı yok galıba canım ...he bide seyı unuttum sueterı cıkardım ceketle yanına geldım ya orda zaten .. sadece ceketle tipitik duruyorum =)=) israfilde kızıyor ne yapıcam bılmıyorrum =) eyvahh eyvah dıyorum =)=)

$éNii ç0ok $éVioRuMmMm.....
26,02,2010 CUMA.... 19173_282652147642_726467642_3559653_4795991_n
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics