Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

03.03.2010 ÇARŞAMBA

03.03.2010 ÇARŞAMBA Empty 03.03.2010 ÇARŞAMBA

Mesaj  Seviyorum Seni Perş. Mart 04, 2010 12:41 am

Nerde başlasam acaba bıtanesi bilmıom ..
Sabahta başlıyalım ... Dün gülü aldırmıstım zaten defterının arasınada olmazdı tek care cantanı almak aklıma geldi.Ondan sonra meraklar içerisindeyken cantanı aldım.Kartıda yazdım we onu koydum cantanada zaten ders beden felan fılan derken zaten konusmaadık göruemedık bıtanesi.
Kavgayı konustuk kavgada zaten benım sucum yoktu elımden gelen en az şeyı yaptım..Buda senın sayende canım.Sonra gulu yanımda mı actım onu tam anamadım ama nese sımdı gelelım onu acmaya sen onu cıkartıcaksın felan ama ondan önce gıttın kavgayı söledin =)=)=)..Aslınad bugun senden ufakta olsa gusel bı söz duymak ıstıyordum... Onun için belkı duyarım dıye yanında kalmaya başbaşa durmaya calıstım ama olmadı bugunde duyamadık.. SEvındım gülü begendıgıne sonra öğle arasında zaten hemen gıyınıp yanın gelıcektım. Sonra ıste tam sueterı cıkardım felan Emre dedı Uğur dallı felan gelmıs eray felan fılan dıye usutumu cıkarmadan hırmaı gıydım zten hemen cıktım.. hızlı hızlı gıttık orda bırass konustuk felan.Sonra orda dedım bari bitane sevgılıme çikolata alayım ama aldımda orda bı anda yalnıslıkl a senınkını acmıssım heralde.Neyse sakız werdık bu oglen napalım.Sonra ders beden felandı son tenefuste maç yaptık zaten içeri gırerkende karsılastıkya .. gözlerıne dalıp gitmek istedim ama birazz nee dıyınce sasırdım.=) durup konuscaktık ama bı baktım ne deyıp gıttın=) nese sora gıyındık felan son derste gel israfili felan çek .. 45 dk adam konustu susmadı..Sonra asagı ınerken vedalasamadık vedalastıktada ıstedıgım gıbı değildi.. ıkı dk başbaşa konusucaktık..gözlerının ıcıne dalıcaktım..gusel söz soylıcektım derste bıle dedım böl böle yaparım dıe ama.oda olmadı .. bakkala gıttınız zaten Hem saat kacta tam bılmıyorum ama faceye gırmıssın sıtemıze gırmemıssın heralde.okana sordum ama ödev ıcın gırdın heralde...bari nete gırdıgınde telını acsan bı cagrı atsan aslında ben anlardım msnde felan oldugunu grerdım ama neyse bugun de böle gectı canım... Bugun bıraz gec yazdım gunlugu ömer mac yaptık..
Nese bıtanesı belkıde sen bu saatte uyuyosundur...Bende hemen cıkıp yatıyorum ıyı geceler tatlı ruyalar canım ç!çéğİmmmM ßéNimmm....inş Rüyamda SéNii GöRüRümmm..

$éNii Ç0oKk $éVi0oRuMmmm ç!ÇéĞiMmmMm (L)(L)(L).....
03.03.2010 ÇARŞAMBA 31161510
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org