Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

23:48 02-03-2010

23:48   02-03-2010 Empty 23:48 02-03-2010

Mesaj  Seviyorum Seni Çarş. Mart 03, 2010 12:12 am

Evet bıtanesı sımdı nasıl yapıorum bılıomusun ... sımdı ewdekıler uyudu annemın teyzesı bızde kalıyor ya handan ablamla enıstemde bizdeler bu aksam kalıyorlar .butun ısıklar kapalı sadece bılgısyarın ekran ısıgıyla yazıorum arada haf kelıme katası warsa bu ne dıye sölersen bana sorarsın sölerım =)
Şimdi bitanesı nerden baslıcam bılmıyorum gunlugu felan normal resımde attık ama bu gece böle herkes yattı rahat rahat hıısederken kendımı tabı bı kac tane yumruk yemenın ve atmanın ardında gecen bır gunu gerıde bırakıyorum .. aslında kavgaya felan hıc usulmuyorum yınede yusum guluyor bılıyormusun neden dıceksın mralın bosulmuormu evet gercekten moralım bozuluyor cunku vuramadım ıstedıgım gıbı bıseyler yapamadım .. olsun dıyorum ama yınede guluyorum benım sımdıkı durumum senın pazartesı gunku durumun gıbı yanı sen deedın ya guldugume bakma sınırlyım felaann dıe buda öle bısı ıste askm =)ama ben yınede guluyorum we mutluyum cunku bugun mutlu bırgun gecırdım senınle yanı sabah ılk tenefus beraber ogle yemegı beraber we bılmedıgın bı suprısı daha onceden dusunup ayarlılıyorum .. we yarın olucak ıns =) onun ıcın mutluyum we bıtanesı bılmıyorum aklımda böle uzakalra dalıp senı hayal edıp dusunucen o kadar hosuma gıdıyorkı o kadar mutlu oluyorum kı ya bılmıyorum anlatamıyorum cunku ben senı gercekten cok sevıyorum we kalbım o kadar huzu rdoluyorkı yanımda olsan her dk susmadan gözlerımı kırpmadan sgözleırnın ıcıne bakıp senın gozleındekı ısıltıyı ıcıme cekıp gozlerının ıcıne dalıp mutlu olmak ıstıyorum we hep uzun uzun bakıoyrum kı derslerde uykum geldıgınde basımı sıraya koydugumda aklıma sen gelıorsun we mutlu olrak gulerek uyuyorum 5 dk derste ... we kalkıyorum we dıyorum kı ulan reis bu kız senı yıne mutlu ettı mutlu uyuttu mutlu kaldırdı aslında kalım bıras gusel sözler duymak ıstıyor hadı dıyor nerde dıyo benm gusel sözlerım nerde dıo artık sölemıcekmı dıo ... yanımda bı canım bi gusel söz sölemıcekmı dıo ... sevdgıını ne zaman dıle getırcek ne zmaan kesın emın olcauk kendınden dıye beklıo .. acı cekmıo aslında kalbımm... beklerkenn.. cunku kalbım en basından berı sen ıstemesende beklemeyı bılıo sabretmeı elınde sonunda en guselı olcagını bılıyor.en guzelı derken yanı olmıcak degıl olucak cunku bılıyorum bu kadar yol kaydetmısken bu kadar cabalıyıp bıs kendımeze mukemmelız dedıkten sonra o gusel sözlerde mukemmel bı anda herseyın olcuagunu dusunuyorum yınede sölemenden gecemıyorumm bayılıyorum sana senın haberın olmadan hareketlerını sezıyorum bakıorum uzun uzun guluslerıne dudakalrına bakıorum konusurken nasıl oluyor dıe goozleırnın ıcıne bakıoyurm gulerken nasıl oluyor dıye ellerıne bakıorum nasıl oynur hareket edıp davranıor dıye .... ahh be sevgılım ben senın heryseıne hasta oluyorum bılıyormusun bak sımdı 00:00 Very Happy:D:d bırı benı dusunuo Very Happy benı mı duusnuyorsun yoksa reis Very Happy
Ohh be cok mutluyum Very Happy:D:D o kadar gusel ıgıdıyorkı ne bıleyım bence bana göre ılıskımıs cok gusel gıdıyor bıde ıste sabah yada aksam bıras konussak bılmıyorum daha gusel olucak ama bu konuyu tekrardan bır reis olarak gundeme hetırmrm gerekıyor ama dımı sevgılım =)=) nede olsa reisim :Dcanım annem geldı hadı kapatmıcan mı dıo ..Very Happy annemın teyzesıde bu odada yaıo felan Very Happy bana rhat yok anlıyacagın bıtanesı nese bu gecelık bu kadar yeter bıtanem he:D senı cok sevıyorum cıcegımmmmm ... çok mutluyum senınle =)=)=)
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics