Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

27.02.2010 CUMARTESİ

27.02.2010 CUMARTESİ Empty 27.02.2010 CUMARTESİ

Mesaj  Seviyorum Seni C.tesi Şub. 27, 2010 10:24 pm

Bugün hernekadar seni göremesemde bitanem sana yakın olmak o kadar guzeldiki =)
En baştan başlıyayım en iyisi =)
Şabah annem sayesınde zaten kalktık erkenden =) bakkala felan derken yemek yedık =)=)Sonra taby sen girdin konustuk aşkm zaten =) sen bişiler yazdın bugun sitemize =) çok guseldi =) yeniden teşekkur ederım bıtanem..
emredende haber beklıordum hop ordanda haber geldı =) sana yakın olucaktım aşkım .gorucektım . belkıde bulusucaktık bunun hayalını kuruyorduk =)=)
Terkosa gıttık emrenın abısı gelmedı gelmedı =) sonunda geldı ...sonra geldık karaburna ama sen cıkamadın olsun =)=) uzaktan evın ordan gecmek =)=) benı uzaktan farketmen bıle yeter askım hıc yoktan ıyıdi =)
Annende zaten anlamaya başladı heralde =)
İlk evın orda durdugumusda sandım camdakı sensın baktım felan =)=)
Benzetemedım annenmiş demekkı =)
OLsun nese onuda gectık =)=)
En IYı dayıda olduk=)
Hoşlanıldıgımızı ögrendık=)
SOnra ablamın Evıne gıdegımızı yavas yavas zaman gcıkten sonra=)
ee senelerden bahsetmende cok hosuma gıdıo mesela dedın ya askm her sene 25 ınde dıe =)=)=) ÇOK MUTLU OLDUM =) .... havalara ucucaktım sankı ama bellı etmedım =)
Sonra zaten bataryayıda verdık ohh oda oldu cok mutlu oldum =) konturde gıttı sımdı bıle konusuorus ..
Ama konu yıne guvenmeye geldı sımdı canım....ama bakkal işi cıkınca destan yazdım ..tel'de dekonustuk sorunlarıda hallettik =) hersyeımızı paylaşmak çok hoşuma gıdıyor =)
Senınle ilgili olan hersey çok hoşuma gidiyor canımmmm=)

___$éNii Ç0oKk $éVi0RuMmm__
27.02.2010 CUMARTESİ Gul%20Resimleri%20(7)
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics