Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

24.03.2010 ÇARŞAMBA

24.03.2010 ÇARŞAMBA Empty 24.03.2010 ÇARŞAMBA

Mesaj  Seviyorum Seni Çarş. Mart 24, 2010 7:34 pm

Şimdi moralim bozuldu Sad Günlüğü yazdım iptal oldu Sad üye girişini kabul etmedi Sad((((
Bugune gelelim canım.Bitanem sabah tabi her sefernde bırbırımızı gormek ıstıyoruz.Sonra işte mesela merdıvenlerden felan inerken cıkarken bırbirimize bakıorus =)) bakmaya calısyıorus cok hoşuma gidiyor =)))Sonra bitanem bugun fazla konusamadık gibi geldi bana ne bileyım ..Sizin beden wardı bizimBeden wardı ya son tenefus orda goremedım . öğle arasında ders calısıodun kowulduk.Sonra işte öle öle geçti canım.Bugun öle değişik bişi olmadı ..Uykum war bıras yorgunum belkı sımdı aklıma gelmıor ama =)).. Sabah karşılasınca hemen guluyorus cok hosuma gıdıyor ...=)).
He aklıma sımdı geldı dun konsuutk dedik öğle arasında cekıleırıs felan dıye .Ama bugun dedım belkı sen sölersın sen dersın hadı cekılelım dıye öle bişi duymak ıstesemde duyamadım Sad( bilmem belki zaman gectıkce bazı seylerı sende daha çok ıstemeye başlarsın .. Canım bugun mesajlasamadıkta zaten belkı yatmadan önce tel'ini acarr bi msj atarsın .. Bakalım bu olucak mı acıcakmısın telini..=)) Sımdı dunu yazmıstım fakat olmamıs .. tekradan yazıcam özetlıycem dunu sewgılım =)) ...Gülüşüne Bayılıyorum =)))))...
24.03.2010 ÇARŞAMBA 330838
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics