Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

07.03.2010 PAZAR

07.03.2010   PAZAR Empty 07.03.2010 PAZAR

Mesaj  Seviyorum Seni Paz Mart 07, 2010 11:10 pm

Bugün neyle atlatsam dıye düşünuyorum...Ama aklıma hiçbirşey gelmiyor...Güzel gün başlar diye umuduyla kalktım butun gun bekledım bu saate kadar bekledım bi mesaj bi çağrı her telefon tıtrediğinde acaba sen misin diye bakıorum .. hadi dıyorum inş odur ama bakıorum ki yine başkası ...Hemen burayı böluorum mesaj atmıstım senden cvbı geldi...bugunluk bi mesaj bile bıraz tebessum yarattı bende attıgın mesaj ıyı wya kotu .. senden geldi ya ...olsun nese yıne aklıma işey gelmıor ben yaptıklarımı söleyım barı .sabah babam zorla kaldırdı yataktan aslında hıc kalkmak ıstemıyordum.. bakkala gıttım handan ablamda bısde kaldı enıstem sabah ısten geldi.. kahvaltı yaptık. film ısledık babamla bıraz... sonra ödevlerımı yaptım.mehemet hoca sacları kestır dıyodu bır hafta aksama dedım onalrı kestırırım saat yedi bucukta evden cıktım febe macının ıkıncı yarısını ısledım sonra sacımı kestırdım..eve geldım sonra tekrardan gerı gıttım annemın her zman kı halı sıgara almaya gıt delı ettı taby gıderken sölemıyo gelınce söluo ... gıttım geldim sonra ıste sana mesaj attım dayanamadım atmıcaktım senden beklıcektım ama dayanamadım ... senın attıgın bı mesaj bile şimdilik yuregıme su serpti ... cıkayım artık ben sacımı yıkayım esyalarımı hasırlayım bakayım ütü oldumu die felan sonrada senı dusunup sakrımızıda dınleyıp yatarım zaten kac kere dınledım bugun sayamadım ... nese hadi ben kaçar çiçeğim...sana ıyı geceler tatlı ruyalar a$K...

___$éNi ço0Kk $éVioRUmm =(=(=(___
07.03.2010   PAZAR Dsc00110
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics