Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

06.03.2010 CUMARTESİ

06.03.2010 CUMARTESİ Empty 06.03.2010 CUMARTESİ

Mesaj  Seviyorum Seni Paz Mart 07, 2010 12:09 am

Evet aşkım şimdi biraz bu saatlerde biraz moralımız bozulsada ben sabahtan başlamak istiyorum....

Yalnız tabi sabaha gitmeden dün akşam bu saatlere dönmek istiyorum...Attıgın mesajlar bitanesi...

---Güzel söz duymak ıstermısın.bugun olanlardan sonra bana bakıslarından sonra kendımı böyle bişeye hazır hissediyorum sanırım=)
--Duymak istiyo musun istemiyor musun Very Happy

--Seni sevmeye başlıyorum galiba=)
--Çok kötüsün beni kendine yvs yvs asık ediosun:D
--Very Happy telefonumda 'aşk' diye kayıtlısın
--Bende sana Very Happy:Dbayılıyorum
--Bende seni(23.31.24)

Bu sabaha gelince:
--özlem olmasa ne anlamı kalırkı sevgılerın.yada sevilenler olmasa özlem denirmıydı yürekteki derin sevgiye?gözden uzak olan daha yakındır bence...Aslında göz gördugune inanır,gönül ise gözün görmediklerini uzaklarda olsada hisseder...Gözümün görmediği ama gönlümün hissettiği seni seviyorum....(10:40:05)

şimdi bunlar dedıklerının aynısı...şimdi bunlara sabahtan başlamak ıstıyorum dun akşam zaten hıc mutlu olmadıgım kadar mutlu oldum..sımdı ise biraz yıne mutsuz ve yıne umutsuz... nese bu konuya gırmıyelım sımdı aslında aklımada bişey gelmıor.. moralım bozuk desem yeri aslında bugune atlatmaya kalksam yıne aklım bu son konustuklarımızda bu akşam böle uzun bişi derin şeler yazamıcam..
kısaca sölemek geerekır... dun ve bu sabah çok guseldı senın dedıklerın dun gece cok mutlu uyuyusum ama bu aksamda bıraz moralsız geç sede sneınle konusmak cok gusel.senden bana gelen ıkı kelıme bıle oda güzel A$Kk....

06.03.2010 CUMARTESİ Death_10
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org

- Similar topics