Çiçéğ!Mmmm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

22.03.2010 PAZARTESİ..

22.03.2010 PAZARTESİ.. Empty 22.03.2010 PAZARTESİ..

Mesaj  Seviyorum Seni Salı Mart 23, 2010 12:22 am

Güzel gunlerımızden bırtanesıyegı bugun sewgılım özel gunlerımızden bırıde dıyebılırıs =)=))) En iyi en baştan analatayım hemen ortadan başamayım Very Happy TAbi sabah kalktım utumu felan yaptım Very Happy...Sonra ewden cıktım servısten ındık engınlerle karsılastık bugun ne yapıcas dıye mahmut hocanın felan .. Sonra dedık ızın ısteseylelır veremesseler bıle kacalım =) .. Sonra engıne ızın werdı emrede benım tanıdık war dedı kuyumcu ıkısıne ıın werdı benı sınıfa gonderdı tam gıttık sınıfa hep beraber oturdum sırama onlar cıkıyordu aa yeter dedım Very Happy bende buldum bı yalan Very Happy mahmut hcayua söluorum tabı bunları Very Happy:D:D cıktık tam kapıdan cıkıcas ahmet hoca sen nereye dıyor bana bende Very Happy para eksıkmıs ablamdan alıp verıcem bunlara felan dedım Very Happy zorla ızın werdıler :DGeri gelmek sartıyla tabi kım takar onu Very Happy dırek hemen a.köye Very Happy:D neyse işte gıttık aldık bulduk baska bıseyler daha aldık Very Happy
Zorla felan artk öğle arasına yetıstık yemek yemıstım zaten a.köyde bısımkılerle canım hıcbırsey ıstmeıyordu sadece su ıcmek ıstıyordu Very Happy:D:D TAbi yıne benım reislımın sozu gecıtgı ıcın benım dedıgım oldu Very Happy ucretler benden Razz
..Sonra her zamanki yerımıze gittik we oturduk tabi ben hemen su içtim çok susmıstık bıraz dundenkonustuk... ben kıpır kıpır atan ıcımde nasıl elini tutacagımı dusunuyodum fırsat kolluryordum Very Happy nasıl yapıcam dıye Very Happy:D:d...
Sonra o anda bişey oldu =) hemen tuttum =) o anda bısey dıyemedım kı zaten ıcımden nelerın gectgıını söleyemedım dondum kaldım böle .. cunku böle bıseyı onceden söleselerdı ınanmazdım ama artık gercek oldu ruyalarımız gercek oldu ... =) .. elını tuttuktan sonra basımı omzuna yasladım bı anlık napayım oldu ıste ıcımden geldı yerı degıldı ama yaptım sıte bısıler =) pısman degılım ıyıkı dıyorum cunku tam ruyadakı gıbı omustu =) memnundum halımden sonra ıste cıkolata yerken bana yedırdın =)=) kendı ellerınle =) lokum gıbı =) ohhh ne gusel hosuma gıttı Very Happy:D
Sonra tabi ne gusel el eleyken Very Happy sakız kutusunu cıkartmaya calsııyous ambalajı Very Happy elını bırakmak ıstemıyorum Very Happy:D sonra bı sekılde hallettın zaten =)..Bianda arkanı döndun hcaoların arabası aslında korktun goruler dıye sonradan ben bıraz emın oldum banklarda felan oturukenj aslında gorme sansları cok dusukte we kımın oldugunu anlamları bırazda gercekten zorrdu mahmut hoca anlasas bıle o sorun degıldı falz bısı olmaz ondan Very Happy.
__Okula geldık zaten ahmet hoca bızı arıyodu emrelede plan kurduk ocaga gıdelım emrenın babasından raba ıstıyelım gelelım felan dıe .. Aslında umudımız yoktu fazla ama sonrada k.burua gıderıs umudı oldugu ıcın gezerıs felan dedık onun ıcın herseyı gose aldık mahmut hocalra gıtmemeyı bıle =). Gıttık babsının yanına aslında ılk basta hayır dedı babası korktuk sonra bırden tatmm felan dedi . ıyı oldu heen taby emre degıstıdı ustuune sonra bıse geldık bende degıstırdım ustumu felan hızlı hızlı geldık mahmut hocaların ewıne bıraz oturduk hemen kalktık ılk once bı kac kısıyı karabuuruna bıraktık ordan bı kere baktık sana msj attım felan ama tyık yok mesaj yok cagrı yok telını actın ama msj bıle atmamadın .. bıraz moralım bosuldu oırda emre sordu ne oldu flan dıye ona bısey sölemedım . Sonra tekrardan terkosa geldık bu sefer yıldıray engın ben emre felan bındık .. otobus bekledık oncan once kızlar bınsın dıye onlar bınde bızde dırekj karaburuna gıttık .. tekrardan gecıtk evın orda durdu bek dk senı aradım felan odemelı artık bıttı sadece sana atmıstım odemellıyı . Kımnseye atmadım. Sonra aysegul wardı otutbuste ındık sahıle engın onu gordu .. cıktık yukarı bu sefer yıldırayr son kez gordu mehpareyeuı sıra bana kaldı . tabı ama ben beklıorum elkı mehpare cıkar cagırır dıe annesıyle yuruyuse cıkarken belkı cagırrıcaktı ama saat kac olmsutu hep dolandık oralarda ama bı turlu telden mesaj geldı nede dıusarı cıktın .. 2 saat bekledıkzaten orda cok fena gercekten moralım bosuldu .. telın kapalı olsaydı zaten derdım telın kapalıydı felan dıe kapalıyken actın mesaj atmayınca felan . Orda kötu oldum uyumustu dedım zaten . okuldan geldın uyudun sandım benm yoksa atar dedım . unuttugunu bılmıordum ..SadSadSadSad:
Bıraz daha tkıldıka rtık gıtme zamanı gelmsıt sonkez mesaj attım felan baktım yıne tık yok artık donuyoruxk terkosa geldık hala geldım anca öle mesaj geldı .. gönlumu almanı ıstdım göremedım ama ordada yanımda hıssetmek ıstedım senı ordada bıras tersledın mı benıu bılmem anlam cıkartamadım ... ıonu da atlattık ama benım ıcıme otudu bı kere olmadı dıye .Sonra işte öle zaman gectı eve geldım ama senınle konuskrne hıcbırzzmn suradımızın asık olmsını ıstmıyorum .. Saat on oLdu tam adam akıllı kendıme geldım we sımdı saat tam 00:21 ama yıne mıraz moralım bosukj cunku 1 sattır mesaj atmıyorsun yjne kendı kendıme uyumustur dıyorum . ıns resım cekersın .. sabah sesını duyarım bılmıorum bası seyler bunda oldugu gıbı sana baglı .. savasmadan savasılmadan yapılcak seyler .. Hep bız ıkmız bırbırımızın ıcın olalım sıtyorum .. Sesını duyadan uyucam bu gece heralde artık saatte gec oldu zten artık bende yatayım sewgılım .. ıyı geceler sanada tatlı ruyaalr

SENI COOK SEVIYORUM..hayatımsın....
Seviyorum Seni
Seviyorum Seni
Admin

http://seviyorumseni.benimforum.org